ثروتمند شدن با بند کفش (آموزش عملی)

همه ما دوست داریم از نظر مالی به استقلال رسیده و بتوانیم روی خودمان حساب باز کنیم. به عبارتی ثروتمند شدن ، آرزوی هرکسی است. بسیاری از افراد تصور میکنند که برای رسیدن به درآمد خوب لازم است حتما دانش و اطلاعات خاصی را بلد باشند و یا اینکه از طریق روابط و به قول معروف پارتی بازی ، به یک جایگاه خوب دست پیدا کنند. این همان چیزی است که من صد در صد با آن مخالفم.

برای رسیدن به درآمد نیازی نیست حتما یک کار خاص را بلد باشید بلکه اگر یک کار به ظاهر ساده را نیز بتوانید به خوبی انجام دهید میتوانید از طریق آن به درآمد بسیارخوبی دست پیدا کنید.

ثروتمند شدن با سرمایه ی 100 هزار تومانی 

ثروتمند شدن با داشتن سرمایه ی 100 هزار توامن شاید کمی مسخره به نظر برسد ، اما اینطور نیست. اگر ذهنتان را کمی فعال کنید و به خودتان اعتماد کنید میتوانید با کمتر از این عدد نیز یک کسب و کارمیلیونی برای خودتان راه اندازی کنید. در این مقاله با دلیل به شما نشان خواهم داد که ثروتمند شدن آنقدر ها هم سخت نیست و اگر بخواهید میتوانید با بند کفش هم به درآمدی بالغ بر 9 میلیون تومان در ماه برسید.

چطور چنین چیزی امکان دارد ؟

قبل از اینکه بخواهم راجع به اینکه چطور میتوانید به درآمد 9 میلیون تومانی با بند کفش برسید ، صحبت کنم ، اجازه دهید کمی در مورد اینکه اصلا چطور چنین چیزی امکان پذیر است توضیح بدهم.  قیمت هر چفت بند کفش چیزی بین 2 تا 5 هزار تومان است. البته این را هم بگویم که محصولی را که قرار است ساخت و فروش آنها را به شما آموزش بدهم ، در اصل با طناب پاراکود یا همان طناب کوهنوردی ، ساخته میشود که شما میتوانید هر 100 متر طناب پاراکود را با قیمت 150 هزار تومان خریداری کنید.

این تمام چیز است که شما به آن نیاز دارید. اما خب سوال اینجاست ما قرار است چه چیزی را بسازیم که در نهایت ما را در مسیر ثرومند شدن قرار دهد ؟ این روزها در بین جوانان ، چه پسر و چه دختر ،  پوشیدن انواع مختلف دستبند ، رواج پیدا کرده است. هرکسی با توجه به ست لباس های مختلفی که انتخاب میکند یک دست بند و یا پابند را با ساعت و رنگ لباسهایش ست میکند.

ثروتمند شدن با ساخت دستبند ؟

معمولا دستبند ها با توجه به شکل ظاهری و زیباییشان ، قیمتی بین 30 تا 50 هزار تومان دارند. این یعنی اگر شما بتوانید در هر روز 10 دستبند 40 هزار تومانی را بفروشید میتوانید روی درآمد 400 هزار تومان در روز و 12 میلیون تومان در ماه حساب کنید. قطعا رسدن به چنین عددی اصلا کار غیر قابل تصوری نیست و بسیاری از افرادی که من میشناسیم درآمدی بالغ بر 12 میلیون تومان در ماه را دارند.

هزینه ساخت را کم کنید 

اگر هزینه ساخت هر دستبند را در بدترین شرایط 10 هزار توامن محاسبه کنیم ، طبق عددی که قبل تر محاسبه کردیم شما 9 میلیون تومان سود خالص خواهید داشت و این یعنی عددی فوق العاده برای یک کسب و کار خانگی. هر کسی میتواند با رسیدن به این درآمد در ماه و تمرکز بیشتر برای بالاتر بردن آن ، به ثروتمند شدن به صورت جدی فکر کرده و برای آن برنامه ریزی کند. قطعا شما هم تا اینجا به این موضوع فکر کرده اید که میتوانید با استخدام چند نفر و آموزش آنها و ایجاد یک برند برای دستبند هایتان ، تولید دستبندهایتان را در روز بیشتر کرده و بجای فروش 10 عدد در روز به 30 تا 50 فروش در روز فکر کنید.

چطور باید آنها را بفروشیم؟ مشتری ازکجا پیدا کنیم ؟ 

برای فروش محصولاتتان روش های مختلفی وجود دارد که از جمله بهترین آنها میتوان به فروش از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام اشاره کرد.در موارد حرفه ای تر ، با داشتن دانش و تجربه کافی ، میتوان به فروش از طریق وب سایت و راه اندازی یک وب سایت در زمینه فروش زیورآلات نیز اشاره کرد. در کل برای شروع کار میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به فروش محصول کنید که البته این کار هم اصول خودش را دارد.

فالو کنید

درصورتی که میخواهید از طریق اینستاگرام شروع به فعالیت کرده و کسب و کارتان را راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم ، روی لینک زیر کلیک کنید.

درآمد از اینستاگرام ، داستان واقعی راه اندازی کسب و کار 30 میلیون تومانی من در یک ماه 

علاوه بر موارد فوق شما میتوانید از طریق فروش محصول به فروشگاه ها و فروش از طریق بازاریابی دهان به دهان ، فروش از طریق سایت های آگهی مانند دیوار و شیپور ،  برای خودتان یک فروش اولیه را ایجاد کنید و در مراحل جلو تر با وارد شدن به فضای آنلاین سعی کنید کارتان را حرفه ای تر دنبال کنید.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.