آموزش ساخت ایمیل برای اینستاگرام

آموزش ساخت ایمیل برای اینستاگرام و داشتن یک حساب ایمیل، با وجود سادگی برای بسیاری از افراد که با فضای مجازی آشنایی چندانی ندارند یک مشکل به حساب می آید. به همین منظور تصمیم گرفتم تا با استفاده از این آموزش ویدیویی به صورت کامل آموزش ساخت ایمیل برای ساخت اکانت اینستاگرام را به شما آموزش بدهم.

ساخت ایمیل و تایید آن یکی از مهم ترین مسائل برای جلوگیری از هک شدن پیج است و در صورتی که امنیت ایمیلتان را به درستی  تنظیم نکرده باشید ، احتمال هک شدن ایمیل و همچنین اکانت اینستاگرامتان وجود خواهد داشت.

در این آموزش علاوه بر آموزش دادن نحوه ساخت ایمیل ، به شما یاد میدهیم که چگونه ایمیلتان را برای حساب اینستاگرام تایید کنید.

آموزش ساخت ایمیل برای اینستاگرام

ساخت ایمیل برای اینستاگرام ؛ انتخاب یک سرویس مناسب

ساخت ایمیل برای اینستاگرام روش های مختلفی دارد. همانطور که میدانید سایت های بسیاری هستند که سرویس ایمیل را در اختیار کاربران قرار میدهند. سایت هایی مانند یاهو ، جیمیل ، اوت لوک وغیره . در این آموزش هر سه مورد به شما آموزش داده خواهد شد.

در نهایت شما میتواند از بین سه سرویس یاهو ، گوگل و اوت لوک یکی را انتخاب کرده و حساب ایمیل خودتان را در آن بسازید. بعد از ساخت حساب ایمیل ، شما میتوانید با نصب اپلیکیشن مربوط به آن سرویس ، از طریق تلفن همراه به سرویس ایمیلتان دسترسی داشته باشید.

فالو کنید

درصورتی که هنگام ساخت ایمیل با مشکلی مواجه شدید ، میتوانید با گذاشتن نظر ( کامنت ) سوالتان را مطرح کنید.

آموزش ساخت حساب جیمیل ( Gmail )

در این بخش از آموزش ساخت ایمیل برای حساب اینستاگرام ، میخواهم آموزش ساخت ایمیل در سرویس ارسال و دریافت ایمیل گوگل یا همان جیمیل را به شما آموزش دهم.

در صورتی که تصمیم به ساخت یک اکانت اینستاگرام را دارید ، مقاله زیر میتواند کمک زیادی به شما بکند.

ساخت اکانت اینستاگرام | آموزش 0 تا 100 تصویری

آموزش ساخت ایمیل در سرویس های یاهو میل و اوت لوک بزودی در همین مقاله منتشر خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.