خرید فالوور اینستاگرام ، روش درست ؟ روش غلط ؟

خرید فالور اینستاگرام یکی از عباراتی است که بسیاری از افراد در اینترنت در جستجوی آن هستند. دلیلش هم بسیار واضح است . همه ما دوست داریم تعداد دنبال کننده های صفحه شخصی و یا کاری ما هرچه سریع تر، بیشتر و بیشتر شود. بعضی از افراد به دنبال شهرت  و به دنبال آن درآمد عالی هستند و بعضی دیگر میخواهند مانند بسیاری از پیج های مشهور و پرمخاطب ، با تولید محتوا و تبلیغات در اینستاگرام و یا فروش محصول درآمد های میلیونی به جیب بزنند.

حال سوال اینجاست که آیا خرید فالوور میتواند شما را به اهدافتان برساند یا خیر ؟ اگر نه چه راهی برای آن وجود دارد و از چه طریقی میتوان فالوور های زیادی را جذب کرد؟ این ها همان سوال هایی هستند که میخواهیم در این مطلب به آنها پاسخ بدهیم.

خرید فالوور اینستاگرم ، راهی به سمت نا کجا آباد

خرید فالوور اینستاگرام ، ساده ترین روش برای بالا بردن یک شبه ی مخاطبین یک پیج اینستاگرام است ، اما چه نوع مخاطبی ؟ مخاطبی که در نهایت هیچ تعاملی به صفحه شما ندارد و در نهایت نمیتواند برای شما پولساز باشد. همیشه ساده ترین روش ها بهترین روش ها نیستند. با جستجوی عبارت خرید فالوور اینستاگرام ، سایت های زیادی در صفحه جستجوی گوگل نمایش داده میشوند که خدمات بالا بردن فالوور ها را به روش های مختلف مانند استفاده از ربات های فالو/آنفالو انجام میدهند و بسیاری از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ، مبالغ زیادی را صرف خرید فالووری میکنند که هیچ سودی برایشان نخواهد داشت. استفاده از این روش های تنها یک نتیجه دارد ، آن هم پر کردن جیب کسانی است که از طریق روش های مختلف و غیر مرسوم و سریع ، اقدام به بالابردن تعداد فالوورها میکنند.

خرید فالوور اینستاگرام

در این مقاله چه میخوانید ؟

  • باور های غلط مردم در مورد جذب فالورر
  • روش های یک شبه بالا بردن فالور
  • چرا این روش ها خوب نیستند ؟
  • چطور یک پیج با فالوررهای زیاد داشته باشیم
  • اگر میخواهید موفق شوید ، این حرف ها را جدی بگیرید

 

خرید فالوور اینستاگرام

باورهای غلط مردم در مورد جذب فالوور

یکی از باور های اشتباهی که بارها و بارها در بین حرف های افراد مختلفی که برای بالا بردن مخاطبین و فالوور های پیج اینستاگرامشان مراجعه کرده اند ، با آن برخورد داشته ام ، این جمله بوده است : « من میخواهم قبل از شروع فالوور فیک بخرم تا مخاطبین به پیج من اعتماد کنند و ما را در اینستاگرام دنبال کنند ». شاید در ظاهر این جمله منطقی به نظر برسد اما واقعیت چیست. در حال حاضر میتوان گفت اکثر افرادی که در اینستاگرام گشت میزنند ، با یک نگاه متوجه سالم بودن یک پیج میشوند.

فالو کنید

مردم میدانند که با مقایسه کردن تعداد فالور ها با  تعداد لایک ها و کامنت ها میتوان سلامت یک پیج را در بازه زمانی مشخصی تشخیص داد. پس این روش تنها دور ریختن پول است و بس . باید اعتراف کنم من هم زمانی که میخواستم در اینستاگرام فعالیت کنم چند باری از روشهای یک شبه ای ( روش های یک شبه رشد کردن ) استفاده کرده ام وباید بگویم چیزی به جز هدر رفتن پول برایم نداشتند.

یکی دیگر از باور های غلطی که باعث میشود افراد به سمت خرید فالوور اینستاگرام ، کشیده شوند ، این است که تصور میکنند میتوانند با جذب فالوورهای فیک ، در نهایت تبلیغات انجام بدهند. یادتان نرود کسانی که برای تبلیغ به پیج های پرمخاطب مراجعه میکنند ، افراد باهوشی هستند که تنها به تعداد فالوور های یک پیج نگاه نمیکنند. آنها به خوبی میدانند که آمار یک پیج سالم چگونه باید باشد.

افرادی هم که از این آمار ها چیزی نمیدانند کافیست یک بار تبلیغ بدهند تا متوجه بشوند که یک پیج با فالوور های فیک هیچ تاثیری برایشان نخواهد داشت. آیتم دیگری که نشان دهنده سلامت و بازدهی خوب یک پیج اینستاگرام است ، تبلیغاتی است که در آن پیج قرار دارد. تعداد بالای تبلیغات نشان دهنده بازدهی خوب یک پیج است چرا که مشتریان به صورت مرتب با صفحاتی که بازدهی خوبی برایشان دارند کار میکنند.

شاید این را ندانید …

شرکت اینستاگرام به صورت رسمی اعلام کرده است که با نرم افزارهای جانبی که اقدام به بالا بردن تعداد فالور ها به صورت غیر طبیعی میکنند مخالف است و افرادی که از این روش ها برای افزایش دنبال کنندگان استفاده میکنند ، جریمه خواهند شد . در ادامه به صورت کامل عاقبت کسانی که اقدام به خرید فالوور اینستاگرام میکنند را توضیح میدهیم.

خرید فالوور اینستاگرام

روش های یک شبه بالا بردن فالور

خرید فالوور اینستاگرام معمولا به دو طریق انجام میشوند که در این بخش به آن میپردازیم. افزایش فالور معمولا به سه روش انجام میشود.

  • استفاده از اپلیکیشن ها و سایت هایی که با خرید سکه و یا فالو کردن افراد مختلف ، به شما سکه میدهند و در نهایت با استفاده از این سکه ها میتوان اقدام به جذب فالوور کرد 
  • وب سایت هایی که با استفاده از ربات فالو / آنفالو اقدام به اضافه کردن تعداد فالوور ها میکنند.
  • مزرعه ی تلفن همراه

 

خرید فالوور اینستاگرام

چرا این روش ها خوب نیستند ؟

تا اینجا با روش های یک شبه ای افزایش فالوور و خرید فالوور اینستاگرام آشنا شدید . حالا سوال اینجاست که چرا این روش ها روش های خوبی برای رشد کردن نیستند؟

1) ما به دنبال انسان های واقعی هستیم

قبل از اینکه بخواهید کارتان را شروع بکنید بهتر است یک سوال مهم را همین ابتدای کار از خودتان بپرسید. دلیل وارد شدن و فعالیت شما در اینستاگرام چیست ؟ میخواهید از این طریق درآمد بدست بیاورید و یا صرفا میخواهید به عنوان تفریح یک پیج شخصی داشته باشید ؟ اگر میخواهید از این طریق یک کسب و کار موفق را راه اندازی کنید باید اصولی و در مسیر درست قدم بردارید . هیچ راه میانبری وجود ندارد و همه کسانی که در حال حاضر به درآمد های عالی رسیده اند قطعا زمان گذاشته و اصولی جلو رفته اند.

ما به انسان های واقعی به عنوان مخاطبین پیج و صفحه اینستاگرام نیاز داریم . افرادی که به محتوای تولید شده و محصولاتی که در پیج قرار میدهیم علاقه مند هستند. شما هیچگاه نمیتوانید کسی را به زور وادار کنید تا صفحه شما را دنبال کند و با پست های شما ارتباط برقرار کند. اگر هم بتوانید این موضوع موقتی است و بعد از مدتی شما را آنفالو میکند چرا که اصلا به موضوع و محتوای کاری شما علاقه ای ندارد.

اگر بخواهیم از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید دو راه کلی وجود دارد :

  1. تولید محتوا و مطالب مختلف ( مانند کلیپ های طنز ، مطالب علمی و … ) و کسب درآمد از طریق تبلیغات
  2. فروش محصولات

از هر کدام از این دو روش که بخواهید کسب درآمد کنید باید دنبال کنندگان شما واقعی باشند تا در نهایت بتوانید از طریق جمعیت افرادی که  صفحه شما را دنبال میکنند ، درآمد کسب کنید . در مورد گزینه اول ، شما باید کاربرانی واقعی داشته باشید که به موضوع پیج شما علاقه مند بوده و در نهایت با پست ها و مطالبی که شما منتشر میکنید ، ارتباط برقرار کنند . این تعامل تعداد لایک ها و کامنت ها و در کل کیفیت پیج شما را بالاتر میبرد و در نهایت کسب و کار های مختلف مشتاق میشوند تا در صفحه شما تبلیغات انجام دهند.  در صورتی که این فالور ها واقعی نباشند ، تبلیغات برای هیچ کس بازدهی نخواهد داشت .

شاید پیش خودتان بگویید که من همیشه فالور و لایک میخرم تا مشتری تصور کند کیفیت پیج بالاست. بله شما میتوانید این کار را بکنید اما نه برای همیشه . دلیلش هم این است که شما نمیتوانید  دائما هزینه کنید در حالی که هیچ سود و درآمدی ندارید و این کار اصلا به صرفه و معقول نیست.  در مورد گزینه دوم هم شما زمانی به فروش خواهید رسید که افرادی را به عنوان فالور داشته باشید که علاقه مند به محصولات شما باشند و یا با میل خودشان شما را دنبال کرده باشند .

2 )اینستاگرام ما را جریمه میکند

یکی از دلایلی که باعث میشود خرید فالوور اینستاگرام را به شدت رد کنم این است که  اینستاگرام به شدت با استفاده از روش های یک شبه ای مخالف است. هر کاری را که به اندازه زیاد در این شبکه اجتماعی انجام دهید ، باعث میشود جریمه شوید . البته بر اساس کاری که انجام میشود ، شدت جریمه متفاوت است.در صورتی که از انواع روش های خرید فالوور برای اضافه کردن مخاطبین استفاده کنید ، اینستاگرام پیج شما را شدوبن میکند.

شدوبن چیست ؟ اگر قوانین اینستاگرام را رعایت نکنید اینستاگرم شما را شدوبن میکند. شدوبن نوعی محدودیت و جریمه است که باعث میشود پست هایی را که منتشر میکنید ، به مدت 15 روز الی یک ماه وارد اکسپلور نشوند . همچنین پست هایی که روی پیج قرار می دهید تنها به 30 درصد از مخاطبین شما نمایش داده میشوند بنابراین تعامل کاربران با صفحه شما به شدت کاهش یافته و در نهایت با ریزش شدید فالور ها و همچنین افت زیاد لایک ها مواجه میشوید.

به طور کل یکی از مهمترین دلایلی که میتواند منجر به شدوبن شدن شود خرید فالور اینستاگرام و همچنین لایک است. هیچ یک از صفحات بزرگ و معروف اینستاگرام از ربات ها و روش های غلط استفاده نکرده و نمیکنند چرا که هر بار شدوبن شدن ، ضرر زیادی را به آنها میرساند.

3) این روش ها پایدار نبوده و خیلی سریع فالور ها ریزش میکنند

دلیل دیگری که باعث میشود این روش را رد کنم ، ریزش شدید فالور ها بعد از مدتی کوتاه است . کسانی که از نرم افزارهای مختلف موبایلی و سایت های خرید فالور و ربات ها استفاده میکنند ، بعد از مدتی کوتاه تمام پول و زحمت هایشان به باد میرود چرا که تمام افراد واقعی که به واسطه این روش ها آنها را دنبال کرده اند ، شروع به آنفالو میکنند.

عده ای تصور میکنند که چون بعضی از این روش ها باعث میشود افراد واقعی ، صفحه را دنبال کنند ، پس این روش ها بسیار عالی هستند در حالی این کاملا اشتباه است. آنها موضوع پیج شما را دوست ندارند. آنها فقط و فقط به این دلیل شما را دنبال کرده اند که شما نیز آنها را دنبال کرده اید. همین و بس.

4) پولتان را در جای درست خرج کنید

مهمترین دلیل مخالفت من با این روش ها این است که معمولا افراد پولشان را جایی خرج میکنند که اشتباه است. اگر همان پولی را که خرج خرید فالوور های بی ارزش و همچنین لایک های فیک میکنید ، در جای درست استفاده شوند ، در آینده نتیجه بهتری خواهید گرفت. 1000 نفر فالوور واقعی و علاقه مند به موضوع پیج شما ، بسیار ارزش مند تر از 10 هزار نفر فالور فیک است.

 

خرید فالوور اینستاگرام

چطور یک پیج با فالوررهای زیاد داشته باشیم

تا اینجا  با دلیل و منطق متوجه شدید که چرا میگوییم استفاده از میان بر ها هیچ نتیجه ای برای شما نخواهد داشت و در صورتی که بخواهید نتایج فوق العاده ای بگیرید باید راه درست را در پیش بگیرید . در هر زمینه ای که میخواهید شروع به کار کنید ، چه در زمینه تولید محتوا و تبلیغات و چه در زمینه فروش محصول ، به شما پیشنهاد میکنم قبل از هر چیز روی لینک زیر کلیک کرده و کلیپ ویدیویی موجود در صفحه را ببینید.

درآمد از اینستاگرام ( داستان واقعی راه اندازی کسب و کار 30 میلیون تومانی من در یک ماه )

خرید فالوور اینستاگرام

اگر میخواهید موفق شوید ، این حرف ها را جدی بگیرید

متاسفانه برخی از افرادی که برای مشاوره در مورد  بازاریابی شبکه های اجتماعی مراجعه کرده اند ، بعد از شنیدن همه باید ها و نباید ها ، در آخر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کردند و بعد از به باد دادن پول و زمان ، دوباره به نقطه صفر بازگشته و مجبور به شروع دوباره شدند. اگر میخواهید بعد ها پشیمان نشده و از ابتدا کار درست را بکنید ، لطفا همه حرف های گفته شده در این مقاله را جدی بگیرید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.