خرید پیج اینستاگرام | نکات خرید پیج اینستاگرام واقعی و سالم

این روزها با داغ شدن بازار مشاغل اینستاگرامی ، خرید پیج اینستاگرام رونق زیادی گرفته است. اما متاسفانه در هر بازاری که رونق خوبی پیدا میکند ، افراد سودجو نیز به دنبال منفعت خود هستند و با کلاهبرداری کلاغ را رنگ کرده و جای قناری میفروشند. این موضوع دلیلی شد تا این مقاله را بنویسم و به شما و همه افرادی که میخواهند با خرید پیج اینستاگرام ، اقدام به راه اندازی یک کار در منزل کنند و از روش های مختلف مانند تبلیغات در اینستاگرام ، فروش در اینستاگرام و … به کسب درآمد بپردازند ، مشاوره بدهم.

خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام ، باید ها و نباید ها

قبل از اینکه بخواهم راجع به نکات مربوط به خرید پیج اینستاگرام صحبت کنم و با گفتن یک سری نکات سر و ته مقاله را به پایان برسانم ، ترجیح میدهم ذهن شما را در مورد ورود به بازار درآمد های اینستاگرامی ، بیشتر باز کنم. شما به عنوان کسی که میخواهد یک پیج اینستاگرام را بخرد حتما دلیل خوبی برای هزینه کردن دارید و احتمالا قصد دارید از یکی از دو روش زیر کسب درآمد کنید.

  1. راه اندازی یک پیج ، قرار دادن مطالب و تولید محتوا و در نهایت کسب درآمد از طریق تبلیغات
  2. استفاده از پتانسیل تبلیغاتی اینستاگرام و کسب درآمد از طریق فروش محصول

فالو کنید

هر کدام از این دو روش را که برای درآمد زایی انتخاب کرده باشید ، باید بدانید که خرید پیج در حوزه ی انتخابی شما چه تاثیری خواهد گذاشت. برای اینکه بیشتر و بهتر با این موضوع آشنا شوید ، پیشنهاد میکنم قبل از اینکه ادامه این مطلب را بخوانید حتما ویدیوی زیر را ببینید.

ویدیوی مشاوره خرید پیج برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی موفق

در ادامه این مقاله چه میخوانید؟

  • از کجا پیج بخریم؟
  • نکات مهم قبل از خرید پیچ
  • نکات مهم در هنگام خرید پیج
  • نکات مهم بعد از خرید پیج

از کجا پیج بخریم؟

اولین کاری که معمولا متقاضیان خرید انجام میدهند این است که گوگل را باز کرده و کلمه خرید پیج اینستاگرام را جستجو میکنند و در نهایت از سایت های مختلفی که اقدام به فروش پیج میکنند یک پیج خریداری میکنند. در این حالت بعد از مدت کوتاهی متوجه میشوند که پیج آنها هیچ بازدهی نداشته و احتمالا بیشتر فالوور های آن فیک هستند و یا اگر هم واقعی هستند از روش های کاملا اشتباه مانند استفاده از ربات های اینستاگرام ایجاد شده اند.

فکر میکنید چرا این اتفاق می افتد ؟ جواب کاملا واضح است. نبود اطلاعات کافی در مورد خرید پیج باعث میشود افراد چنین اشتباهی را بکنند و پولشان را از دست بدهند. اجازه دهید کمی منطقی تر صحبت کنیم . به نظر شما پیج های سالم و خوب اینستاگرام ، کجا هستند و بین چه کسانی خرید و فروش میشوند ؟ پیج هایی که درآمد زا هستند و برای صاحبانشان درآمد خوبی دارند. بله درست است . تعداد این پیج ها بسیار کم است و هیچ کس پیجی را که مدت هاست برایش زحمت کشیده است را به راحتی نمیفروشد.

اگر هم این اتفاق بیوفتد ، معمولا ادمین های دیگر اینستاگرام ، پیش دستی میکنند و پیجهای با کیفیت را میخرند و اجازه نمیدهند که فرصت خرید به شخص دیگری برسد. در اینستاگرام هم مانند هر کسب و کار دیگری افرادی هستند که دلشان نمیخواهد رقیب جدید برایشان ظاهر شود و به عبارتی دوست دارند  خودشان برای همیشه پادشاه اینستاگرام ایران باشند. اکثر ادمین های اینستاگرام یکدیگر را میشناسند و با هم در ارتباط هستند و پیج های سالم در این میان خرید و فروش میشوند.

با همه این توضیحات کاملا مشخص است که احتمال خرید یک پیج سالم و با کیفیت ، آن هم از طریق سایت ها و افراد مختلف به شدت پایین است. حال سوال اینجاست که از کجا یک پیج خوب پیدا کنیم و آن را بخریم ؟ تنها راهی که میتوانید از طریق آن یک پیج خوب پیدا کنید این است که به پیج های مختلف در زمینه مورد نظرتان پیام بدهید و سعی کنید با آنها ارتباط بر قرار کرده و دوست شوید. با یافتن ارتباط میتوانید از آنها بخواهید زمانی که یک پیج برای فروش گذاشته شد به شما خبر دهند. علاوه بر این میتوانید طبق نکاتی که در ادامه به شما توضیح داده میشود ، پیج های سالم را شناسایی کرده و به آنها پیشنهاد خرید پیجشان را بدهید.

نکات مهم قبل از خرید پیچ

نکته اول : تعداد لایک پست های یک پیج سالم در اینستا حدودا 10 درصد تعداد فالورهاست. مثلا اگر یک پیج 100 هزار نفر فالوور داشت باید تعداد لایک هایش بین بازه ی 8 تا 13 هزار  باشد. ممکن است بعضی از پست های یک پیج  خیلی بیشتر لایک خورده باشند و این به این معنی است که آن پسن ها وارد اکسپلور شده اند. ولی در حالت کلی 80 درصد پست ها باید از آن 10 درصد پیروی کنند.

نکته دوم: به کامنت ها دقت کنید . پستی که لایک بالا داشته باشد ولی کامنت نداشته باشد ، به وضوح مشخص است که از لایک فیک استفاده کرده است.

نکته سوم: نکته بعدی که  در هنگام خرید پیج اینستاگرام باید به آن توجه کنید این است که پیج های سالم پست های زیادی دارند و این پست ها نشان دهنده این هستند که روی پیج کار شده است. اگر یک پیج اینستاگرام مثلا 30 تا پست دارد و 100 هزار نفر هم فالوور دارد به سلامت پیج شک کنید . احتمال زیاد از فالوور های فیک روی پیج استفاده شده است.

نکته چهارم: از شخص فروشنده بخواهید که آمار اینسایت و بازدید استوری در 24 ساعت قبل را ، با گرفتن ویدیو از صفحه نمایش تلفن همراه گرفته و برای شما ارسال کند. تاکید میکنم ویدیویی باشد چرا که به راحتی میتوان با فتوشاپ اسکرین شات های تصویری را دست کاری کرد و آمار پیج را غیر واقعی و بالا نشان داد.

هنگام خرید پیج اینستاگرام دقت کنید که بازدید استوری یک پیج سالم باید بالا باشد . مثلا اگر  پیجی 100 هزار نفر فالور داشت باید استوری آن چیزی بین 15 تا 20 کا بازدید داشته باشد. البته استوری خیلی دقیق نیست و بر اساس موضوع پیج متفاوت است و همچنین عدد بازدید استوری با توجه به تغییر کردن الگوریتم اینستاگرام تغییر میکند. ولی درکل بد نیست که این موضوع را نیز چک کنید. اگر استوری یک پیج مثلا 100 کا ، 5 هزار بازدید خورده باشد باید به سلامت پیج شک کنید. این ها نسبت هستند و با توجه به کوچکترو بزرگتر بودن پیج میتوانید نسبت ها را تغییر دهید.

در مورد اینسایت یا همان آمار مربوط به پیج های بیزینس ، باید از صاحب پیج بخواهید که به صورت ویدیویی آمار اینستایت را برای شما بفرستد . این اعداد شامل ایمپرشن یا همان میزان بازدید پیج است و اگر کسی دو بار وارد یک پیج شود ، برای ایمپرشن هر دوبار ورودش حساب میشود و عدد دیگر مربوط به ریچ است که این عدد هم آمار بازدید پیج را نشان میدهد با این تفاوت که اگر شما 10 بار هم وارد یک پیج شوید ، فقط یک بار حساب میکند. طبیعی هست که همیشه میزان ایمپرشن باید عدد بیشتری نسبت به ریچ داشته باشد.

با توجه به نوع فعالیتتان و کاری که میخواهید بعد از خرید پیج اینستاگرام انجام دهید ، آمار اینسایت میتواند نسبت مردو زن پیج رو به شما بدهد. همچنین میتوانید در مورد رنج سنی فالوورهای پیج اطلاعاتی بدست آورده و حتی شهر هایی که فالوور های شما بیشتر مربوط به آن شهرها هستند نیز به شما نمایش داده میشوند.

نکته پنجم : نکته بسیار مهمی که برای خرید پیج اینستاگرام  باید به آن دقت کنید این است که شخص فروشنده باید حتما ایمیل اولیه ای که پیج با آن ساخته شده را در اختیار شما قرار بدهد. خیلی از افراد سودجو با پیج رو میفروشند و ایمیل اولیه را به خریدار نمیدهند و در نهایت با استفاده از آن ایمیل دوباره پیج را برای خودشان برمیگردانند . پس دقت کنید.

نکات مهم در هنگام خرید پیج

نکته ای که باید در زمان خرید پیج اینستاگرام و معامله به آن دقت کنید است که سعی کنید حتما به صورت حضوری معامله کنید.  بسیاری از کلاهبرداری های صورت گرفته بخاطر خرید دورادور اتفاق می افتد. هنگامی که شما خودتان پولی را به صورت کارت به کارت برای شخص دیگری ارسال میکنید ، نمیتوانید ادعا کنید که کلاهبرداری صورت گرفته است. نوشتن یک قرارداد و امضای آن نیز شاید خیلی مرسوم نباشد ولی در هنگام خرید پیجهای بزرگ و با قیمت بالا این نکته را نیز در نظر بگیرید و بهتر است که این قرار داد بین شما و بین شخص فروشنده وجود داشته باشد. قرار دادی که فروشنده سلامت پیج را در هنگام فروش تضمین میکند و شما نیز در قید میکنید که بابت چه موضوعی ، پول را به حساب فروشنده واریز میکنید.

در شرایطی که بین شما و شخص فروشنده آشنایی وجود دارد ، سعی کنید بازهم جانب احتیاط را رعایت کنید و بخشی از پول را به عنوان پیش پرداخت گرفته و سپس اطلاعات پیج را دریافت کنید و در نهایت ما بقی پول را برایش واریز کنید.

نکات مهم بعد از خرید پیج

زمانی که پیج رو خریداری کردید خیلی سریع ایمیل اولیه ای که به شما داده شده روتایید کنید و رمز پیج رو تغییر بدین و امنیت پیج رو بالا ببرید. درمورد بالا بردن امنیت و وریفای کردن ایمیل و … هم در جلسه قبلی صحبت شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.