ساخت اکانت اینستاگرام | آموزش 0 تا 100 تصویری

یکی از ساده ترین کارها در فضای اینترنت ، ساخت اکانت اینستاگرام است . با این وجود همین موضوع ساده برای بعضی از افراد مشکل به نظر میرسد. البته ساختن حساب کاربری ابنستاگرام نیز نکاتی را دارد که بسیاری از افرادی که آن را ساخته اند ، در مورد آن اطلاعاتی ندارند. به همین منظور بر آن شدیم تا مقاله ی آموزشی را در اختیار شما قرار داده و روش ساخت کامل و درست یک اکانت اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم. علاوه بر موارد گفته شده ، این آموزش برای افرادی که به دنبال کار در منزل ،  کسب درآمد از اینستاگرام ، فروش در اینستاگرام و همچنین تبلیغات در اینستاگرام هستند ،یک آموزش پایه ای محسوب میشود که باید آن را یاد بگیرند.

ساخت اکانت اینستاگرام

ساخت اکانت اینستاگرام چند روش دارد ؟

ساخت اکانت اینستاگرام ، دو روش کلی دارد. ساخت حساب کاربری با استفاده از وب سایت و با استفاده از موبایل. در اینجا میخواهیم راجع به ساخت اکانت با موبایل صحبت کنیم. بنابراین آخرین نسخه از نرم افزار اینستاگرام را روی تلفن همراهتان نصب کنید. در صورتی که موبایل شما از اندروید پشتیبانی میکند میتوانید به راحتی از طریق گوگل پلی، اپلیکیشن اینستاگرام را نصب کنید. و اگر از آیفون استفاده میکنید باید به سراغ اپ استور رفته و آن را روی تلفن همراهتان نصب کنید.

فالو کنید

در این مقاله چه میخوانید ؟

  • آموزش تصویری و قدم به قدم ساخت اکانت اینستاگرام
  • آموزش وریفای کردن حساب کاربری
  • آموزش ساخت چند اکانت اینستاگرام روی یک موبایل
  • سخن پایانی ، یک فرصت ویژه

آموزش تصویری و قدم به قدم ساخت اکانت اینستاگرام 

 

مرحله ی اول

ساخت اکانت اینستاگراماکنون اینستاگرام روی تلفن همراه شما نصب شده است . وارد اپ شده و روی گزینه Sign up  بزنید تا مراحل ثبت نام آغاز شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرحله دوم

ساخت اکانت اینستاگرامشما برای ثبت نام دو راه دارید. ثبت نا با استفاده از شماره تلفن همراه و ثبت نام با استفاده از ایمیل. اگر ایمیلی برای ثبت نام ندارید میتوانید با وارد کردن شماره تلفن همراه ثبت نام کنید.

البته برای بالا بردن امنیت پیج لازم است که یک ایمیل را به حساب کاربری اینستاگرامتان متصل کنید که در باره این موضوع کمی جلوتر به صورت کامل توضیح خواهیم داد. در هر صورت اگر تمایل داشتید از ایمیل برای ساخت اکانت اینستاگرام استفاده کنید میتوانید با استفاده از لینک زیر ، یک ایمیل برای این موضوع بسازید.

  • آموزش ساخت ایمیل برای اینستاگرام

بعد از وارد کردن یکی از فیلدها ، روی گزینه Next  زده و وارد مرحله بعدی شوید.

 

 

 

مرحله سوم

ساخت اکانت اینستاگرامدر این مرحله نام پیج و یک رمز برای ورود به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. دقت کنید که فیلد رمز باید به صورت لاتین وارد شود. علاوه بر این ، فراموش نکنید که نام وارد شده در این قسمت ، آیدی اینستاگرام شما محسوب نمیشود و میتوانید با هر اسمی را ، چه به فارسی و چه لاتین ، در فیلد مربوط به نام وارد کنید.

 

 

 

 

 

 

مرحله چهارم

ساخت اکانت اینستاگرامدر این مرحله باید یوزر نیم یا همان آی دی اینستاگرام خود را وارد کنید. این آی دی باید منحصر به فرد باشد و در صورتی که شخص دیگری از آیدی وارد شده برای ساخت پیج استفاده کرده باشد ، شما نمی توانید با آن عبارت ، آی دی خودتان را بسازید.

در این مرحله با توجه به اسم و یا ایمیل وارد شده ( درصورتی که لاتین باشد ) در مراحل قبلی ، خود اپلیکیشن یک اسم را به شما پیشنهاد میکند که میتوانید از آن استفاده کنید. در صورتی که تمایل به استفاده از آن را نداشتید میتوانید با زدن روی گزینه Change username اسم مورد نظر خودتان را وارد کنید. اگر با اسم پیشنهادی اینستاگرام موافق بودید ، روی دکمه Next بزنید.

 

 

ساخت اکانت اینستاگراماگر بعد از وارد کردن یوزرنیم مورد نظرتان ، در کنار عبارت ، علامت تیک سبز رنگ نمایش داده شد ،  میتوانید از آن استفاده کنید ، در غیر این صورت ، باید آن را تغییر دهید . در صورتی که اسم وارد شده تایید شد ، روی گزینه ی Next بزنید.

 

 

 

 

اکنون حساب کاربری اینستاگرام شما ایجاد شده است. در ادامه اینستاگرام به شما پیشنهاد هایی میدهد که این پیشنهاد ها در نهایت به کامل تر شدن حساب کاربری شما منتهی میشوند. مثلا از شما میخواهد تا اجازه دهید به مخاطبین شما دسترسی داشته باشد تا به این وسیله بتوانید صفحات دوستان و افرادی که در لیست مخاطبینتان هستند را به راحتی پیدا کنید. همچنین به شما پیشنهاد میدهد برای حساب کاربریتان عکس پروفایل قرار دهید. این موارد پیشنهاد هستند و شما میتوانید آن ها پذیرفته و یا رد کنید .

 

آموزش وریفای کردن حساب کاربری

همانطور که دیدید ، ساخت اکانت اینستاگرام بسیار کار ساده ای است. اما کار به همینجا ختم نمیشود. بسیاری از افراد به راحتی با استفاده از شماره تلفن ، اقدام به ساخت حساب اینستاگرام میکنند اما چیزی که اهمیت دارد حفظ امنیت پیج است. یکی از مواردی که به بالا رفتن امنیت حساب کاربری شما کمک میکند ، تایید کردن شماره تلفن همراه ، اتصال ایمیل به اینستاگرام و تایید کردن است.

 

ساخت اکانت اینستاگرامبعد از ثبت نام با زدن روی گزینه Edit Profile ، وارد صفحه ی جدید میشوید که در این صفحه میتوانید اطلاعات مربوط به حساب کاربریتان را تغییر دهید.

 

 

 

 

 

ساخت اکانت اینستاگرامدر این بخش با وارد کردن شماره تماس در فیلد مربوط به آن ، یک پیامک حاوی یک کد ،  برای شما ارسال میشود و شما باید کد ارسال شده را در فیلد مربوط به تایید شماره تماس وارد کنید.

همچنین با وارد کردن ایمیل ، یک ایمیل برای تایید کردن برای شما ارسال میشود که باید به حساب ایمیل و یا جیمیلتان وارد شده و آن را تایید کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش ساخت چند اکانت اینستاگرام روی یک موبایل

یکی از محاسن خوب اینستاگرام این است که شما میتوانید به صورت همزمان از چند اکانت روی یک اپلیکیشن استفاده کنید. این قابلیت به شما کمک میکند که به راحتی یک پیج شخصی به همراه پیج های مختلف با موضوعات متنوع را راه اندازی کرده و آنها را در یک جا مدیریت کنید.

برای استفاده از این قابلیت با رفتن به بخش تنظیمات صفحه شخصیتان ، روی گزینه Add Account زده و یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. برای سوییچ کردن بین حساب های کاربری ، کافیست دستتان را روی آیکن پیج ( اولین گزینه از سمت راست در نوار پایین اینستاگرام ) نگه داشته و روی اکانت مورد نظرتان بزنید.

 

سخن پایانی ، یک فرصت ویژه

در این مقاله به صورت کامل و تصویری ، آموزش ساخت اکانت اینستاگرام را در اختیار شما قرار دادیم.بع عنوان سخن پایانی میخواهم در اینجا یک فرصت را به شما نشان دهم . در هر جایی که جمعیت انبوهی از افراد در آنجا جمع شده باشند ، پتانسیل درآمد زایی و تبلیغات بسیار بالایی قرار دارد که انسان های باهوش از این فرصت استفاده میکنند. این موضوع درمورد اینستاگرام نیز صدق میکند.

باوجود +20 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام ، فرصت کسب درآمد بسیار زیادی در این شبکه اجتماعی محبوب قرار دارد که شما نیز میتوانید از آن استفاده کنید. اما چطور ؟ از آنجایی که هر کاری راهی دارد و برای انجام درست هر کاری باید دانش آن را داشته باشیم ، برای کسب درآمد و موفقیت در فضای مجازی نیز ، نیاز به آموزش وجود دارد. اگر فکر میکنید باید از این فرصت استفاده کنید ، پیشنهاد میکنم کلیپ زیر را از دست ندهید.(بزودی کلیپ منتشر خواهد شد )

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.