معرفی کارگاه جادوی اینستاگرام

قبل از توضیح در مورد کارگاه جادوی اینستاگرام ، لازم است تا در مقدمه ای کوتاه برخی از موارد را به شما عزیزان توضیح دهیم . راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، روش های مختلفی دارد و بسیاری از افراد به دلیل وجود درآمد بسیار بالایی که در کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد ، خواهان وارد شدن در این فضا و ایجاد کسب و کار هستند. کسب و کارهای اینترنتی مدل های مختلفی دارد که هر کس با توجه به دانش و سرمایه ای که دارد در نهایت تصمیم میگیرد که در یکی از این زمینه ها فعالیت کند.

به طور مثال افرادی که تجربه ای زیادی در زمینه راه اندازی وب سایت به صورت حرفه ای ندارند ، از شبکه های اجتماعی برای کسب درآمد از اینترنت استفاده میکنند. البته این به این معنی نیست که افراد حرفه ای به سراغ شبکه های اجتماعی نمیروند و از آن برای کسب درآمد استفاده نمیکنند.

کارگاه جادوی اینستاگرام

کارگاه جادوی اینستاگرام 

کسب و کارهای اینترنتی نیز مانند بسیازی از کارهای دیگر و حتی بیشتر از آنها ، نیاز به تخصص و تجربه دارد و برای کسی که میخواهد بدون هیچ پیش زمینه و دانشی وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شود ، بهتر این است که در ابتدا از شبکه های اجتماعی شروع کند تا بیشتر با فضای اینترنت و مدل های مختلف کسب و کار  آشنا شود.

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که به شما کمک میکند کارتان را شروع کنید و بیشتر با فضای اینترنت آشنا شوید. پتانسیل زیادی که در این شبکه اجتماعی محبوب در ایران ، برای کسب درآمد وجود دارد ، ثبب شده است تا بسیاری از افراد تمایل داشته باشند تا در این فضا کارشان را شروع کنند که البته با توجه به جمعیت 32 میلیون نفری ایرانی های اینستاگرام ، به هیچ وجه موضوع عجیب و دور از باوری نیست.

با توجه به توضیحات داده شده  و بر اساس درخواست های زیادی  که بسیاری از عزیزان در اینستاگرام ، ازطریق ایمیل و به صورت حضوری مطرح کردند ، لازم دانستیم که هر چند وقت یک بار ، کارگاهی برای معرفی و شروع کار در اینستاگرام برگزار کنیم. در ویدیویی که در ادامه قرار داده شده ، برای شما عزیزان به صورت تیتر وار ، در مورد ویژگی های کارگاه جادوی اینستاگرام توضیح داده شده است.

بعد از مشاهده ی ویدیو درصورتی که ابهامی در مورد این کارگاه وجود داشت میتوانید از طریق کامنت در همین مطلب ، سوالتان را مطرح کنید.

مشخصات  اولین دوره برگزاری  کارگاه جادوی اینستاگرام


تاریخ برگزاری : پنجشنبه ، 19 هم اردیبهشت 1398

ساعت برگزاری : ساعت 3  بعد از ظهر

مدت زمان برگزاری : 4 ساعت

ظرفیت کارگاه : محدود

هزینه ثبت نام : 250 هزار تومان 169 هزار تومان 

آدرس : بعد از ثبت نام ، آدرس به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت

ثبت نام در کارگاه جادوی اینستاگرام

برای ثبت نام در کارگاه فرم زیر را تکمیل کرده و روی دکمه ارسال کلیک کنید. پس از ارسال اطلاعات وارد صفحه پرداخت خواهید شد . درصفحه پرداخت با وارد کرده فیلد های مشخص شده و پرداخت وجه ، ثبت نام شما تکمیل خواهد شد. لازم به ذکر است ، وارد کردن اطلاعات در فرم زیر به معنی ثبت نام و رزرو جا در کارگاه نیست و تنها در صورت پرداخت وجه ، صندلی شما رزرو خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. محمود می گوید

    سلام خسته نباشید کریمی هستم از اصفهان ا
    کارگاه بصورت ویدویی نیست ؟؟

    1. rezabahmanian می گوید

      سلام خیر کارگاه به صورت حضوری بوده دوست عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.