درآمد اینستاگرام چقدر است؟ (بخوانید تا سوپرایز شوید)

یکی از سوالاتی که معمولا از من پرسیده میشود این است که درآمد اینستاگرام چقدر است؟ من هم به شوخی به آنها میگویم اگر صاحب اینستاگرام بودم ، به هیچ عنوان درآمدم را به کسی نمیگفتم.

منظور افراد از این سوال این است که چقدر میشود از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد که خب باز هم نمیتوان به این سوال پاسخ صریحی داد. درآمد شما از اینستاگرام و در کل در اینترنت به عوامل مختلفی مانند، دانش شما، پشتکار و میزان وقتی که برای کارتان میگذارید بستگی دارد.

در این مقاله چه میخوانید؟

  • درآمد اینستاگرام، عددی که زندگیتان را متحول میکند!
  • یک مثال برای درآمد اینستاگرام و کسب و کارهای اینترنتی
  • پیج های محتوا محور
  • پیج های فروشگاهی 
  • محاسن اینستاگرام نسبت به شبکه اجتماعی های دیگر
  • من هم میخواهم شروع کنم، ازکجا، چطور؟
  • نظر افرادی که تا کنون کتاب را مطالعه کرده اند
  • دانلود کتاب ” چطور به درآمد +30 میلیون تومان در اینستاگرام رسیدم “

 

درآمد اینستاگرام

درآمد اینستاگرام، عددی که زندیگتان را متحول میکند!

انگیزه برای شروع کار و کسب درآمد چیزی است که همه به آن نیاز داریم. بنابراین اگر بدنبال این هستید تا بدانید درآمد اینستاگرام چقدر است ، باید بگویم افرادی که من به آنها تدریس کرده ام ، درآمدی بین 5 تا +50 میلیون تومان در ماه دارند. شاید کمی برایتان عجیب به نظر برسد اما فضای اینترنت پتانسیلی بسیار بالا تر از این اعداد را هم دارد.

یک مثال برای درآمد اینستاگرام و کسب و کارهای اینترنتی

اگر 1000 نفر یک محصول 50 هزار تومانی شما را بخرند ، در نهایت شما صاحب 50 میلیون تومان پول ناقابل خواهید شد. این محصول میتواند، کالای فیزیکی، محصول مجازی ( مانند کتاب الکترونیک )، خدمات ( مانند پیج هایی که از طریق تبلیغات درآمد کسب میکنند ) و … باشد. در اینستاگرام اگر شما صاحب یک پیج صد هزار نفری باشید سالم باشید، درآمدی بین 2 تا 4 میلیون تومان در ماه از طریق تبلیغات خواهید داشت.

اگر به دنبال فروش محصول نیز هستید باید بگویم فضای اینستاگرام برای فروش محصولاتی مانند پوشاک، خوراکی های خاص، وسایل آرایشی بهداشتی، زیور آلات و … فضایی بسیار مناسب است و کسانی که در این حوزه فعالیت میکنند درآمد های بسیار عالی دارند.

به عنوان مثال یکی از دانش آموختگان من، اهل شهر نیشابور است و همانطور که میدانید نیشابور منبع سنگ های قیمتی و ارزشمند است. او با راه اندازی یک پیج طبق اصول، با درست کردن زیور آلات سنگی ، برای خود و سه نفر دیگر اشتغال زایی کرده است و درآمدی بالای 15 میلیون تومان در ماه دارد. چنین عددی برای یک پسر 14 ساله عددی بسیار عالی است.

پیج های محتوا محور

درآمد اینستاگرام پیج های محتوایی، از طریق تبلیغاتی است که برای کسب و کارها و مراکز مختلف انجام میدهند. شما نیز میتوانید با ایجاد یک پیج در یک موضوع مشخص (مثلا در زمینه مطالب علمی یا خودرو و … ) ، مطالب مختلف را برای کاربران اینستاگرام منتشر کنید.

با جمع کردن جمعیت زیادی از افراد علاقه مند به موضوع پیج ، میتوانید در نهایت از طریق رسانه ی اینستاگرامیتان به درآمد بسیار عالی برسید. شاید با خودتان بگویید این کار نشدنی است اما جالب است بدانید که کسب درآمد از اینستاگرام جزو ساده ترین کارهایی است که میتوانید به وسیله ی آن ، از اینترنت کسب درآمد کنید.

شاید جالب باشد که بدانید داشتن یک پیج محتوا محور محاسن دیگری را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. اگر شما یک رسانه ی خوب را ایجاد کنید ، در کنار کسب درآمد از طریق تبلیغات برای مراکز و فروشگاه های مختلف ، میتوانید محصول خودتان را نیز در این رسانه تبلیغ کرده و به فروش برسانید. یعنی با یک تیر دو نشان بزنید. فوق العاده نیست؟

افرادی که تولید محتوا میکنند دو دسته هستند:

  • افرادی که به دنبال برند سازی شخصی هستند
  • افرادی که پیج های مجله ای دارند و درمورد یک موضوع مطلب تولید میکنند

دسته اول یعنی افرادی که به دنبال برندسازی شخصی هستند در موضوعات مختلفی مانند ساخت کلیپ های طنز ، دابسمش ، رستوران گردی ، بلاگری آرایشی و بهداشتی و … فعالیت میکنند. این افراد درآمدشان هم از طریق تبلیغات و هم از طریق فروش محصولات بدست می آید.

دسته دم نیز افرادی هستند که پیج های مجله ای دارند. احتمالا همین الان بسیاری از این پیج های مجله ای را دنبال کرده اید. پیج هایی که کلیپ هاو عکس های مختلف درمورد موضوعاتی مانند ، خودرو ، دانستنی ها ، کلیپ های طنز و … میگذارند و علاقه مندان نیز آنها را دنبال میکنند.

پیج های فروشگاهی

درآمد اینستاگرام برای فروشگاه های اینستاگرامی نیز بسیار خوب است. در بین کسانی که به آنها به صورت حرفه ای آموزش داده ام ، افراد زیادی هستند که در زمینه های مختلف فروش محصول ، در شهرهای مختلف ایران در حال فعالیت هستند و درآمد بسیار خوبی را نیز از این طریق دارند.

محاسن اینستاگرام نسبت به شبکه های اجتماعی دیگر

درآمد اینستاگرام در ایران نسبت به شبکه های اجتماعی دیگر بسیار بهتر است. جمعیت افرادی که در حال حاضر در ایران در اینستاگرام فعال هستند به 32 میلیون نفر رسیده است که عدد فوق العاده ای است. این یعنی بستر و موقعیتی فوق العاده برای کسانی که میخواهند در این وضعیت اقتصادی، درآمدی بسیار خوب بدست آورند.

از جمله محاسن اینستاگرام میتوان به شکل و فرم متفاوت این اپلیکیشن اشاره کرد. نسبت به تلگرام و سایر برنامه های دیگر ، امکان رشد سریع تر . راحت تری در اینستاگرام وجود دارد.

من هم میخواهم شروع کنم، ازکجا، چطور؟

تا اینجا درمورد تمام محاسن اینستاگرام و فرصت بی نظیری که برای هرکسی میتواند پولساز باشد صحبت کردیم. حالا نوبت به این رسیده است که درمورد نحوه شروع صحبت کنیم. در وهله اول شاید به خودتان بگویید که من که چیزی بلد نیستم، چطور میتوانم شروع کنم.

در جواب باید به شما بگویم ، 99 درصد کسانی که در حال حاضر صاحب پیج های میلیونی و چند صد هزار نفری هستند ، هیچ دانش حرفه ای در مورد علم دیجیتال مارکتینگ ( بازایابی و کسب درآمد اینترنتی ) ندارند و تنها با استفاده از قوانینی که یاد گرفته اند این کار را شروع کرده و به نتیجه رسیده اند. بنابراین شما هم میتوانید مثل بسیاری از افراد دیگر کارتان را شروع کنید.

در قدم اول به شما پیشنهاد میکنم کتاب ” چطور به درآمد +30 میلیون تومان در اینستاگرام رسیدم  ” را مطالعه کنید. در این کتاب، داستان کامل موفقیت خودم و پیجهایی که رشد داده ام را برایتان تعریف کرده ام.

علاوه بر این ، با خواندن این کتاب ذهنتان برای شروع کار آماده خواهد شد و مقدمات و پیش زمینه شروع حرفه ای را خواهدی آموخت. بعد از خواندن این کتاب شما آماده هستید تا به صورت حرفه ای آموزشهای اصلی و دوره اصلی را شروع کنید.

 

درآمد اینستاگرام

دانلود کتاب ” چطور به درآمد +30 میلیون تومان در اینستاگرام رسیدم “

برای دانلود این کتاب میتوانید با کلیک روی دکمه زیر وارد صفحه معرفی کتاب شده و در نهایت در انتهای صفحه آن را دانلود کنید.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.